Антифрикційна присадка з дисульфідом молібдену до моторної оливи Pro-Line Motor-Verschleiss-Schutz 1л.  • Ціна: 1,521 грн

   Знайшли дешевше?
  • SKU: 5197
  • Виробник: LIQUI MOLY
  • Код товару: 5197
  • Доступність: 999
Pro-Line Motor-Verschleiss-Schutz - антифрикційна присадка компанії Liqui Moly для професійного застосування, дія та ефективність якої перевірені протягом десятиліть.  Присадка рекомендується для використання в автомобілях попередніх поколінь (бензинових і дизельних), у системах безсажових фільтрів. Рекомендується при кожній заміні оливи. Присадка в моторну оливу Pro-Line Motor-Verschleiss-Schutz є колоїдною дисперсією твердої мастильної речовини на основі дисульфіду молібдену (MoS2) в мінеральній оливі, яка за допомогою спеціальних речовин повністю стабілізована і призначена для використання в дизельних і бензинових двигунах автомобілів. Присадка повністю сумісна з усіма типами моторних олив (мінеральними, напівсинтетичними, синтетичними). - Змішується з усіма типами моторних олив - Зберігає стабільність при тривалих термічних і динамічних навантаженнях - Не утворює відкладень та абсолютно не впливає на систему фільтрів двигуна, не забиває пори фільтра - Знижує знос двигуна в результаті тривалого пробігу та високих навантажень - Запобігає пошкодженню двигуна в результаті екстремальних обставин (витік оливи, дуже високі навантаження, перегрів) - Знижує витрату палива й оливи - Збільшує ресурс двигуна - Протестовано на турбірованих двигунах і каталізаторах - Легко виводиться з системи із заміною оливи Використання присадки Pro-Line Motor-Verschleiss-Schutz продовжує термін служби двигуна за рахунок зниження тертя в системі двигуна. Має доступну ціну й перевірену десятиліттями ефективність. Зручна ємність для використання у вантажівках і на сервісних станціях. Застосування: Присадку додавати з розрахунку 5% (50 мл на 1 л оливи) в автомобільні двигуни, у мотоцикли зі зчепленням в оливній ванні додавати з розрахунку 2% (20 мл на 1 л оливи). Змішування присадки з моторною оливою відбувається самостійно, практично відразу. Ємності флакона вистачає на 25 л оливи.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.