HC-синтетична моторна олива - Top Tec 4210 SAE 0W-30 5л.



  • Ціна: 3,612 грн

   Знайшли дешевше?
  • SKU: 21605
  • Виробник: LIQUI MOLY
  • Код товару: 21605
  • Доступність: 999
НС-синтетична моторна олива Top Tec 4210 0W-30
Високотехнологічна моторна олива з хорошими антифрикційними властивостями на основі технології синтезу. Забезпечує максимальну ефективність, низьку витрату палива та оптимальне змащування за будь-яких умов експлуатації. Зменшує тертя між рухомими деталями двигуна і мінімізує знос. Низький вміст золоутворювальних інгредієнтів забезпечує максимальний термін служби сажових фільтрів.

Top Tec 4210 0W-30 - спеціальна, високопродуктивна HC-синтетична моторна олива для двигунів легкових автомобілів. Оснащених сажовими фільтрами, зокрема встановленими додатково, а також без них, що відповідають екологічним нормам EURO IV.

Моторна олива високих технологій з низьким коефіцієнтом тертя на основі синтетичних технологій. Забезпечує максимальну продуктивність, низьку витрату пального та оптимальне змащування в усіх робочих умовах. Знижує тертя між руховими деталями та мінімізує зношування. Низький рівень золоутворювальних інгредієнтів забезпечує максимальний термін служби сажових фільтрів. Для бензинових і дизельних автомобілів також сажових фільтрів. Спеціально розроблено для автомобілів Audi, Porsche і Volkswagen Group, які згідно зі Стратегією моторних олив 2020/2021 наказують мастило даної специфікації і в'язкості в різних моделях по всьому світу.

Властивості
У моторних оливах Liqui Moly Top Tec використовуються базові компоненти, виготовлені за новітніми технологіями синтезу, що відрізняються високими захисними властивостями. Олива містить спеціальний пакет присадок зі зниженим вмістом сполук сірки, фосфору і хлору, що забезпечує сумісність зі специфічними системами нейтралізації і забезпечує мінімальні викиди шкідливих речовин. Рекомендовано до застосування на дизельних двигунах, оснащених сажовими фільтрами і турбінами.

Забезпечує чистоту двигуна
Максимально швидке надходження по масляній магістралі до деталей двигуна
Оптимальний тиск на будь-яких обертах двигуна
Надійне змащення за низьких і високих температур
Зниження витрати палива і шкідливих компонентів вихлопу
Завжди звіряйтеся з посібником з експлуатації Вашого автомобіля для правильного вибору оливи за класом в'язкості та рівнем властивостей.

LIQUI MOLY додатково рекомендує цей продукт для наступних специфікацій:

API - SN
ACEA - C3
MB - 229.51 / 229.52
Audi та VW-Gruppe -504 00/507 00;
BMW - Longlife-04
Porsche - C30
Особливості та переваги - автомобільного моторного масла - Liqui Moly Top Tec 4210
Використання моторної оливи Top Tec 4200 дає змогу забезпечити високу надійність експлуатації двигуна і збільшення терміну служби сучасних дорогих каталітичних нейтралізаторів дизельних двигунів і сажових фільтрів. Завдяки наявності оригінальних допусків автовиробників використання цієї оливи дає змогу зберегти всі гарантійні умови під час проходження ТО.

Швидке надходження оливи в деталі, що труться, за низьких температур, забезпечує відмінний пуск холодного двигуна.
Дуже високий захист двигуна від зносу
Економія палива, що скорочує шкідливі викиди
Стабільно до старіння
Забезпечує чистоту двигуна
Протестований для використання в автомобілях з каталітичним нейтралізатором вихлопних газів
Не змішують зі стандартними моторними оливами
Виняткова ефективність очищення забруднених двигунів

Застосування
Моторна олива для сучасних дизельних двигунів із турбонаддувом і без нього, а також з інтеркулерами. Спеціально призначена для використання у високонавантажених двигунах і для тривалих інтервалів зміни оливи. Для двигунів EURO IV, обладнаних додатковими пристроями нейтралізації вихлопних газів.

Максимальна ефективність, а також захист фільтру сажі гарантується тільки в незмішаному стані! Попередження: під час заміни оливи об'єм відпрацьованої оливи не повинен перевищувати більше 5% від загального об'єму в системі змащення двигуна.

Товарна лінійка Top Tec
В'язкість 0W-30
класифікація api SN
класифікація acea C3
допуски vw 507.00, 504.00
допуски mercedes 229.52, 229.51
допуски bmw Longlife-04
допуски porsche C30
індекс в'язкості 200
в'язкість при 40°c, мм²/с 60
в'язкість при -30°c, мпа 6200
в'язкість при 100°c, мм²/с 11.9
густина при 15°c 0.845
температура застигання, °c -48
температура спалаху, °c 220
густина при 20°c 0.845
hths 3.5
лужне число (tbn) 8.5
сульфатна зольність, % 0.8
Країна виробництва Німеччина


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.