LIQUI MOLY Обухів
Київська область, місто Обухів,
вул. Каштанова, 52 "Каріна"
працюємо 24/7/365
semoil@ukr.net

Очищувач фарбованих поверхонь Lack Reiniger 0,5 л.  • Ціна: 396 грн

   Знайшли дешевше?
  • SKU: 1486
  • Виробник: LIQUI MOLY
  • Код товару: 1486
  • Доступність: 999
Призначена для всіх типів обвітрених покриттів. Забезпечує глибоке очищення обвітрених покриттів від усіляких забруднень, оксидів, олив та жирів, слідів іржі.

Властивості: Гель, що містить мікрообразивні частинки оксиду алюмінію. Усуває дрібні подряпини. Освіжає та повертає початкову глибину кольору.
- очищує та відновлює сильно зношені лакові поверхні
- видаляє плями смоли та інші забруднення
- вигладжує поверхню та захищає від агресивних впливів навколишнього середовища

Видаляє смолу, бруд, жирні плями, а також іржавий наліт. Чистить, доглядає та полірує одночасно. Повертає початкову глибину кольору. Надовго усуває дрібні подряпини. Видаляє забруднення та верхній обвітрений шар лаку. Вигладжує поверхню завдяки використанню абразиву.

Застосування: Перед початком помити і висушити оброблювані поверхні. Наносити поліроль поступово на поверхню і дати їй висохнути. Полірувати поверхню до дзеркального блиску за допомогою сухої чистої хустки або полірувальної вати. Не застосовувати поліроль на гарячих поверхнях і під прямим сонячним промінням.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.